Karol Archacki, uczeń klasy 8d, od lat jest wielkim pasjonatem historii, dlatego w tym roku szkolnym po raz kolejny wziął udział w konkursie historycznym organizowanym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Jest to konkurs o zasięgu wojewódzkim, który przebiega w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. 8 marca 2024 roku odbył się ostatni – wojewódzki etap konkursu, który dla Karola zakończył się ogromnym sukcesem – zdobyciem tytułu laureata!
Serdecznie gratulujemy sukcesu naszemu uczniowi, jego rodzicom oraz nauczycielowi historii – pani Katarzynie Waszczyk.

Karolowi życzymy kolejnych wspaniałych osiągnięć w dalszych etapach edukacji.

 Zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało