Dnia 13.04.2024 r. uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w rajdzie historycznym ,,Szlakiem naszej historii” im. por. hm. Jana Cierlińskiego. Jest on kontynuacją rajdów historyczno - patriotycznych przypominających najważniejsze wydarzenia XX wieku.
Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem ,,Powstanie Warszawskie”. Hasło nawiązuje do 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i jest hołdem złożonym Warszawie walczącej z niemieckim najeźdźcą. Nasi uczniowie i opiekunowie aktywnie włączyli się w tę piękną ,,lekcję historii”, podczas której poznali historię miejsc pamięci na terenie Magdalenki, zapalili znicze i złożyli hołd wszystkim, którzy oddali życie za naszą wolność.

Katarzyna Waszczyk – nauczyciel historii


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało