Eryk Rudecki, uczeń klasy 5b, otrzymał kolejne powołanie do Kadry Mazowsza w piłce nożnej rocznika 2004. Kadra przygotowuje się do przyszłorocznych Mistrzostw Polski. W tym sezonie trenerzy prowadzą selekcję najzdolniejszych piłkarzy województwa mazowieckiego.

Eryka czeka zatem trudne zadanie. Ciągła rywalizacja o miejsce w składzie wymaga olbrzymiej pracy, wytrwałości i odrobiny szczęścia. Eryk jest wychowankiem naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego Orlęta Mroków, zaś od tego sezonu reprezentuje barwy Polonii Warszawa. Trzymajmy kciuki za kolejne powołania na konsultacje szkoleniowe oraz życzmy wytrwałości w codziennym rozwoju piłkarskim.


Szukaj

1 września 2022r.
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
14 października 2022r.
Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2022r.
Wszystkich Świętych
11 listpada 2022r.
Narodowe Święto Niepodległości