Informacja o konkursach recytatorskich, w których biorą udział nasi uczniowie, została zamieszczona w marcu na stronie szkoły ("Kilka słów o ... konkursach recytatorskich"). Pisaliśmy wówczas m.in. o sukcesie Anny Mazur, uczennicy klasy 6a, która w 39.Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka" zajęła I miejsce na szczeblu gminnym w kategrii klas 4-6 SP.

16 kwietnia w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie Ania zaprezentowała gminę Lesznowola na szczeblu centralnym konkursu.

Występy oceniane były przez jury, w którym zasiadali aktorzy: Michalina Olszańska, Jerzy Łazewski i Leszek Zduń. Występ Ani został nagrodzony wyróżnieniem i zaproszeniem na Koncert Laureatów, który odbył się 23 kwietnia.

Jest to duży sukces naszej uczennicy, zważywszy na fakt, iż w eliminacjach Konkursu „Warszawska Syrenka” każdego roku bierze udział kilka tysięcy dzieci i młodzieży z całego województwa mazowieckiego, a na przesłuchania finałowe przyjeżdża ok.200 uczestników.

Aniu, gratulujemy!

dyplom Ani Mazur


Szukaj

1 września 2022r.
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
14 października 2022r.
Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2022r.
Wszystkich Świętych
11 listpada 2022r.
Narodowe Święto Niepodległości