Dnia 14 lutego dzieci z zerówek oraz pierwszych klas brały udział w spotkaniu z dzielnicowym z komisariatu policji w Lesznowoli mł. asp. - Jarosławem Lesiakiem i maskotką stołecznej Policji – Borsukiem. Celem spotkania było nauczenie dzieci zasad korzystania z numerów alarmowych oraz pokazania im właściwych sposobów zachowania się w kontakcie z osobą nieznajomą.

Poruszany był również temat bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz unikania różnych zagrożeń. Maluchy chętnie i prawidłowo odpowiadały na pytania policyjnego pluszaka, dzieliły się też swoimi doświadczeniami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wszystkie dzieci dobrze się bawiły, o czym świadczyć mogły uśmiechy na ich twarzach. 

Ewelina Suchecka- pedagog


Szukaj

11 listopada 2018r.
Narodowe Święto Niepodległości
13 grudnia 2018 r.
Dzień otwarty

22 grudnia 2018 r. - 3 stycznia 2019r.

Zimowa przerwa świąteczna

28 stycznia 2019 r. - 10 lutego 2019 r.
Ferie zimowe

 

bip logo