Dnia 14 lutego dzieci z zerówek oraz pierwszych klas brały udział w spotkaniu z dzielnicowym z komisariatu policji w Lesznowoli mł. asp. - Jarosławem Lesiakiem i maskotką stołecznej Policji – Borsukiem. Celem spotkania było nauczenie dzieci zasad korzystania z numerów alarmowych oraz pokazania im właściwych sposobów zachowania się w kontakcie z osobą nieznajomą.

Poruszany był również temat bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz unikania różnych zagrożeń. Maluchy chętnie i prawidłowo odpowiadały na pytania policyjnego pluszaka, dzieliły się też swoimi doświadczeniami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wszystkie dzieci dobrze się bawiły, o czym świadczyć mogły uśmiechy na ich twarzach. 

Ewelina Suchecka- pedagog


Szukaj

31 maja 2018r.
Boże Ciało
01 czerwca 2018r.
Międzynarodowy Dzień dziecka
22 czerwca 2018 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
23 czerwca–31 sierpnia 2018 r.
Ferie letnie
 

bip logo