Dnia 14 lutego dzieci z zerówek oraz pierwszych klas brały udział w spotkaniu z dzielnicowym z komisariatu policji w Lesznowoli mł. asp. - Jarosławem Lesiakiem i maskotką stołecznej Policji – Borsukiem. Celem spotkania było nauczenie dzieci zasad korzystania z numerów alarmowych oraz pokazania im właściwych sposobów zachowania się w kontakcie z osobą nieznajomą.

Poruszany był również temat bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz unikania różnych zagrożeń. Maluchy chętnie i prawidłowo odpowiadały na pytania policyjnego pluszaka, dzieliły się też swoimi doświadczeniami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wszystkie dzieci dobrze się bawiły, o czym świadczyć mogły uśmiechy na ich twarzach. 

Ewelina Suchecka- pedagog


Szukaj

29 marca - 3 kwietnia 2018r.
Wiosenna przerwa świąteczna
18 - 20 kwietnia 2018r.
Egzaminy gimnazjalne
1 maja 2018r.
Święto pracy
 3 maja 2018r.
Święto Konstytucji 3 Maja
 

bip logo