6. grudnia, na zaproszenie Rady Rodziców, naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Długo wyczekiwany gość przybył z ogromnym workiem pełnym słodkości. Jego pojawienie się w salach lekcyjnych wzbudziło wśród uczniów radość i podekscytowanie. Wyjątkowego gościa wspierały Śnieżynki z Rady Rodziców, które już przy wejściu do szkoły witały wszystkich słodyczami. W tym dniu na najmłodszych uczniów czekała także atrakcja w postaci zabawy "Poszukiwanie czapki świętego Mikołaja". Nie lada wyzwaniem okazało się jej odnalezienie pośród świątecznych dekoracji na szkolnych korytarzach. Szczęśliwi znalazcy czapek zostali obdarowani słodkim upominkiem.

Był to niezwykle radosny dzień !

Alicja Staniaszek, Agnieszka Kostyra

zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo