6. grudnia, na zaproszenie Rady Rodziców, naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Długo wyczekiwany gość przybył z ogromnym workiem pełnym słodkości. Jego pojawienie się w salach lekcyjnych wzbudziło wśród uczniów radość i podekscytowanie. Wyjątkowego gościa wspierały Śnieżynki z Rady Rodziców, które już przy wejściu do szkoły witały wszystkich słodyczami. W tym dniu na najmłodszych uczniów czekała także atrakcja w postaci zabawy "Poszukiwanie czapki świętego Mikołaja". Nie lada wyzwaniem okazało się jej odnalezienie pośród świątecznych dekoracji na szkolnych korytarzach. Szczęśliwi znalazcy czapek zostali obdarowani słodkim upominkiem.

Był to niezwykle radosny dzień !

Alicja Staniaszek, Agnieszka Kostyra

zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

10-12 kwietnia 2019r.
Egzaminy gimnazjalne

15-17 kwietnia 2019 r.
Egzamin ósmoklasisty

18-23 kwietnia 2019 r.
Wiosenna przerwa świąteczna
 
 

bip logo