6. grudnia, na zaproszenie Rady Rodziców, naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Długo wyczekiwany gość przybył z ogromnym workiem pełnym słodkości. Jego pojawienie się w salach lekcyjnych wzbudziło wśród uczniów radość i podekscytowanie. Wyjątkowego gościa wspierały Śnieżynki z Rady Rodziców, które już przy wejściu do szkoły witały wszystkich słodyczami. W tym dniu na najmłodszych uczniów czekała także atrakcja w postaci zabawy "Poszukiwanie czapki świętego Mikołaja". Nie lada wyzwaniem okazało się jej odnalezienie pośród świątecznych dekoracji na szkolnych korytarzach. Szczęśliwi znalazcy czapek zostali obdarowani słodkim upominkiem.

Był to niezwykle radosny dzień !

Alicja Staniaszek, Agnieszka Kostyra

zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

13 stycznia 2019r.
WOŚP
godz. 14.30-20.00

21 stycznia 2019 r.
Początek II semestru

28 stycznia 2019 r. - 10 lutego 2019 r.

Ferie zimowe

 
 

bip logo