20 grudnia po raz 23. odbyła się w naszej szkole Wieczornica Bożonarodzeniowa. To wyjątkowe i podniosłe wydarzenie wprowadziło nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku po raz pierwszy, obok uczniów klas starszych, wystąpili także uczniowie z klas 1-3. Starsi, w przedstawionym montażu słowno-muzycznym, przybliżyli okres adwentowego oczekiwania, natomiast młodsi, dzięki piosenkom, wierszom i tańcom, przenieśli nas w radosny czas świętowania narodzenia Jezusa. Wyjątkowo bogata, a jednocześnie subtelna scenografia przyczyniła się do pełniejszego przeżycia tej uroczystości.

 

Tego wieczoru naszą szkołę zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: pani Maria Jolanta Batycka - Wąsik wójt gminy Lesznowola, radni na czele z panią Bożenną Korlak przewodniczącą rady gminy, pani Elżbieta Obłuska skarbnik gminy, pan Jacek Bulak dyrektor ZOPO, ksiądz proboszcz Wojciech Jędrysiak, pan Marek Sokołowski prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrokowie oraz obecni i emerytowani pracownicy szkoły, rodzice, dziadkowie, uczniowie i absolwenci.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Wieczornicy, a w szczególności uczniom biorącym w niej udział oraz ich nauczycielom: p. Mariannie Kowalczyk, p. Hannie Smolarczyk – przygotowanie występu uczniów klas 1-3 oraz dekoracji, p. Beacie Stygińskiej - Jurek – występ klas starszych, p. Agacie Walczak – oprawa muzyczna i chór, p. Grzegorzowi Miciałkiewiczowi – nagłośnienie.

Agnieszka Kostyra, Alicja Staniaszek

Zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo