Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W tym roku szkolnym kontynuujemy w naszej szkole akcję ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ. Jest to pomoc dla dzieci z krajów Afryki. Adopcja polega na przyjęciu dziecka do swojej rodziny/szkoły (pomimo, że pozostaje on nadal w swojej ojczyźnie, pokrywamy koszty jego utrzymania i wykształcenia).

Nasza wcześniejsza adopcja Natalii i Briana zakończyła się wielkim sukcesem, za co bardzo Państwu dziękujemy.

Nasze nowe zaadoptowane dzieci to 6-letnia Linet Kawira oraz 10-letni Nimrod Murimi.

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe naszej szczytnej akcji. Zbiórka pieniędzy będzie miała miejsce w naszej szkole wśród uczniów, na przerwach, po feriach w dniach 12 II - 22 II 2019 roku oraz podczas Zebrania z Rodzicami w najbliższy czwartek 24 I 2019r.

Już dziś bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo