27 marca przez trzy godziny, po zajęciach lekcyjnych, klasy czwarte brały udział w grach i zabawach rekreacyjnych na hali sportowej. Pani Karolina Tyczyńska, nauczyciel wychowania fizycznego, przygotowała kilkanaście gier i zabaw mających na celu zintegrowanie uczniów i wychowawców klas 4. Było śmiesznie, zabawnie, każdy starał się z całych sił wykonać wyznaczone zadanie.

Były zwycięstwa i porażki. Ale najważniejsze, że każdy rywalizował w duchu „fair play”. Po części sportowej, zmęczeni uczniowie z wychowawcami udali się na wspólny poczęstunek i projekcję wybranego filmu. Cieszymy się ,że nasz pomysł na spędzenie ze sobą kilku godzin, by się lepiej poznać podobał się naszym wychowankom, o czym świadczy wysoka frekwencja podczas zajęć. Mamy nadzieję kontynuować taką formę zajęć integracyjnych.

Wychowawcy klas 4  


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo