W niedzielę 12 maja nasza szkoła wzięła udział w Pikniku Europejskim zorganizowanym przez Gminę Lesznowola. Zaprezentowaliście  8 projektów unijnych, w których braliśmy lub bierzemy udział. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzieci i rodzice brali udział w quizie na temat naszych projektów. Nagrodami były kubki i długopisy z nazwą szkoły oraz książki z bajkami multikulturowym .

Wyjątkowo dumni jesteśmy ze zwycięstwa Huberta Szymczaka w Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej. Zajęliśmy również pierwsze miejsce jako drużyna w składzie : Amelia Sadzikowska (klasa III a gimnazjum), Katarzyna Ośko ( klasa  8 a ) i Hubert Szymczak (klasy III b gimnazjum).


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo