17 maja w naszej szkole odbył się piknik rodzinny realizowany w ramach projektu "Pociąg do wiedzy" - zajęcia edukacyjne dla młodszych uczniów z Gminy Lesznowola. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Imprezę rozpoczął niecodzienny pokaz baniek mydlanych. Najmłodsi uczniowie mogli wziąć udział w licznych konkursach sportowych i tanecznych. Dzięki mobilnemu planetarium dzieci przyjrzały się bliżej planetom Układu Słonecznego i wybrały się w podróż w kosmos.

Ogromną popularnością cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia i ścianka wspinaczkowa. Kolejnym, chętnie odwiedzanym punktem był kącik z bezpiecznymi tatuażami dla dzieci oraz malowanie buziek. Dzieci chętnie wzięły udział w konkursie matematycznym, w którym uczestniczyły wraz z rodzicami. Zwieńczeniem dobrej zabawy był wspólny taniec.

Wiesława Wyrąbkiewicz-Stygińska

Alicja Staniaszek


Szukaj

16 - 18 czerwca 2020 r.
Egazminy ósmokalsisty
26 czerwca 2020 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
27 czerwca - 31 sierpnia 2020 r.
Ferie letnie
.

bip logo