17 maja w naszej szkole odbył się piknik rodzinny realizowany w ramach projektu "Pociąg do wiedzy" - zajęcia edukacyjne dla młodszych uczniów z Gminy Lesznowola. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Imprezę rozpoczął niecodzienny pokaz baniek mydlanych. Najmłodsi uczniowie mogli wziąć udział w licznych konkursach sportowych i tanecznych. Dzięki mobilnemu planetarium dzieci przyjrzały się bliżej planetom Układu Słonecznego i wybrały się w podróż w kosmos.

Ogromną popularnością cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia i ścianka wspinaczkowa. Kolejnym, chętnie odwiedzanym punktem był kącik z bezpiecznymi tatuażami dla dzieci oraz malowanie buziek. Dzieci chętnie wzięły udział w konkursie matematycznym, w którym uczestniczyły wraz z rodzicami. Zwieńczeniem dobrej zabawy był wspólny taniec.

Wiesława Wyrąbkiewicz-Stygińska

Alicja Staniaszek


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo