W piątek 20 września uczniowie klas drugich wybrali się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Miejscem, które odwiedzili, była zaprzyjaźniona pracownia wyrobów ceramicznych w miejscowości Łoś prowadzona przez panią Magdalenę Szulborską.Uczniowie w przemiłej atmosferze zostali zapoznani z tajnikami produkcji wyrobów ceramicznych. Najpierw słuchali o kolejności etapów tej pracy, a potem samodzielnie tworzyli produkty z gliny. Wiedząc już, że proces wypalania figurek trwa ok. 2 tygodni, wszyscy z niecierpliwością czekają na swoje dzieła.

Po wykonanej pracy na uczniów czekało pyszne i pachnące ciasto drożdżowe oraz ogród z placem zabaw w pięknej jesiennej scenerii.

Na szczęście pogoda dopisała!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć,

Wychowawczynie klas 2.


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo