W piątek 20 września uczniowie klas drugich wybrali się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Miejscem, które odwiedzili, była zaprzyjaźniona pracownia wyrobów ceramicznych w miejscowości Łoś prowadzona przez panią Magdalenę Szulborską.Uczniowie w przemiłej atmosferze zostali zapoznani z tajnikami produkcji wyrobów ceramicznych. Najpierw słuchali o kolejności etapów tej pracy, a potem samodzielnie tworzyli produkty z gliny. Wiedząc już, że proces wypalania figurek trwa ok. 2 tygodni, wszyscy z niecierpliwością czekają na swoje dzieła.

Po wykonanej pracy na uczniów czekało pyszne i pachnące ciasto drożdżowe oraz ogród z placem zabaw w pięknej jesiennej scenerii.

Na szczęście pogoda dopisała!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć,

Wychowawczynie klas 2.


Szukaj

02 września 2019 r.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

 14 października 2019 r.
Dzień Edukacji Narodowej
 1 listopada 2019 r.
Wszystkich Świętych
 11 listopada 2019 r.
Narodowe Święto Niepodległości

bip logo