Szanowni Rodzice/Opiekunowie
W tym roku szkolnym kontynuujemy w naszej szkole akcję ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ. Jest to pomoc dla dzieci z krajów Afryki. Adopcja polega na przyjęciu dziecka do swojej rodziny/szkoły (pomimo, że pozostaje on nadal w swojej ojczyźnie, pokrywamy koszty jego utrzymania i wykształcenia).
Nasze zaadoptowane dzieci to 7-letnia Linet Kawira oraz 11-letni Nimrod Murimi.


Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe naszej szczytnej akcji. Zbiórka pieniędzy będzie miała miejsce w naszej szkole na przerwach, w dniach 03 II - 7 II 2020 roku i po feriach oraz podczas Zebrania z Rodzicami w najbliższy czwartek 30 I 2020r.
W czwartek w godz.9:15-13:00 w holu na parterze będą sprzedawane pamiątki z Kenii. Pieniądze zasilą fundusz adopcyjny ,,naszych adopcyjnych dzieci".
Już dziś bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Pozdrawiam Katarzyna Waszczyk

 


Szukaj

16 - 18 czerwca 2020 r.
Egazminy ósmokalsisty
26 czerwca 2020 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
27 czerwca - 31 sierpnia 2020 r.
Ferie letnie
.

bip logo