1 lutego w Szkole Podstawowej w Złotokłosie odbył się bal karnawałowy dla zuchów z całego Hufca Piaseczno. Imprezy te są tradycją naszej społeczności i okazją do integracji wszystkich gromad. Zuchy z Mrokowa w bogatym składzie też brały w niej udział. Wspólnym tańcom i zabawom nie było końca, a barwne i wyszukane stroje potęgowały karnawałowy klimat. Zuchy miały okazję wziąć udział w licznych konkursach i konkurencjach sportowych, w których zmierzyły się ze swoimi kolegami i koleżankami. Spotkanie to było również okazją do poznania nowej komendantki naszego hufca i zaproszenia na kolejne spotkanie, tym razem Imieniny Zucha, na które z radością czekamy.

W imieniu własnym i zuchów chciałabym serdecznie podziękować pani Mirosławie Sówce za pomoc w organizacji wyjazdu.

Z harcerskim pozdrowieniem,

dh. Wiesława Wyrąbkiewicz- Stygińska


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo