Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Moja ulubiona książka” organizowanego przez GWO oraz Wydawnictwo Adamada. Zadaniem uczestników jest stworzenia plakatu reklamującego dowolną książkę, o której można powiedzieć: to moja ulubiona książka. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice oraz mieć dowolne wymiary. Mogą być przesłane w postaci tradycyjnej lub elektronicznej. Prace powinny mieć cechy plakatu reklamowego tak, by: wzbudzały zainteresowanie daną książką, zawierały przynajmniej jej tytuł, a najlepiej również krótką zachętę do przeczytania danej pozycji (np. hasło reklamowe).

 Każda praca konkursowa na odwrocie pracy w formie papierowej lub w załączniku do pracy w formie elektronicznej powinna zawierać następujące dane i informacje:

a) imię i nazwisko autora,

b) imię i nazwisko nauczyciela (Magdalena Boruc)

c) tytuł pracy,

d) numer i nazwę szkoły (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej),

e) miejscowość (Mroków).

Do wygrania zestawy książek wydawnictwa Adamada oraz komplety materiałów plastycznych.

Uwaga: ze względów prawnych w konkursie będą oceniane tylko prace uczniów, których rodzice wyrazili zgodę na udział dziecka w konkursie i prześlą wypełniony formularz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie prace należy dostarczyć do 10 grudnia:

  • prace w wersji papierowej należy dostarczyć do szkoły (dyżurka szkolna),
  • prace wykonane techniką komputerową należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wszystkie zgody rodziców należy przesłać drogą email na adres biblioteki (jw.)

W załączniku:

  1. Regulamin konkursu
  2. Zgoda rodzica

Magdalena Boruc i Agnieszka Kostyra - szkolni koordynatorzy konkursu


Szukaj

 1 września 2020 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
14 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
1 listopada 2020 r.
Wszystkich Świętych
2 listopada 2020 r.
Dzień wolny
11 listopada 2020 r.
Narodowe święto Niepodległości

bip logo