W ubiegłym tygodniu dobiegła końca akcja zbierania środków chemicznych dla Domu Dziecka w Walendowie. Jestem niezwykle wdzięczny, że i w tym roku bardzo chętnie wzięliście Państwo w niej udział. Wszystkie produkty trafiły już do Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy w jakikolwiek sposób wsparli tę akcję. Każda przyniesiona rzecz to mała cegiełka, która pomogła nam, choć w niewielkim procencie, wspomóc potrzeby dzieci i ich opiekunów.
Jestem przekonany, że w przyszłym roku ponownie połączymy siły i wesprzemy Dom Dziecka w Walendowie.
Organizator
Łukasz Kwiatek

 

Szukaj

04 września 2023r.
Rozpoczęcie roku szkolnego
14 październik 2023r.
Dzień Edukacji Narodowej
01 listopad 2023r.
Wszystkich Świętych
11 listopad 2023r.
Narodowe święto Niepodległości
23 grudnia 2023r.
Zimowa przerwa Świąteczna