W ubiegłym tygodniu dobiegła końca akcja zbierania środków chemicznych dla Domu Dziecka w Walendowie. Jestem niezwykle wdzięczny, że i w tym roku bardzo chętnie wzięliście Państwo w niej udział. Wszystkie produkty trafiły już do Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy w jakikolwiek sposób wsparli tę akcję. Każda przyniesiona rzecz to mała cegiełka, która pomogła nam, choć w niewielkim procencie, wspomóc potrzeby dzieci i ich opiekunów.
Jestem przekonany, że w przyszłym roku ponownie połączymy siły i wesprzemy Dom Dziecka w Walendowie.
Organizator
Łukasz Kwiatek

 

Szukaj

1 września 2022r.
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
14 października 2022r.
Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2022r.
Wszystkich Świętych
11 listpada 2022r.
Narodowe Święto Niepodległości