Osiągniecia w konkursach przedmiotowych:

  1. Adrian Łabuda, klasa 4a – III miejsce z Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym ASIK;
  2. Antonina Karczmarzyk, klasa 4a i Adrian Łabuda, klasa 4a i Bartosz Grądzki, klasa 7a – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR;
  3. Aleksander Rak, klasa 7c – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Orzeł informatyczny”;

Osiągniecia w konkursach artystycznych

Mateusz Sierżęga, klasa 7b

- I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Polska w kolorze biało- czerwonym” pod patronatem wicemarszałka sejmu Bogdana Borusewicza;

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Orzeł Biały - nasza duma”, zorganizowanym przez Senat RP w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę;

– II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne Okienko”;

- wyróżnienie w VII Ogólnopolskie Biennale Malarstwa „ Niech Żyje Kolor!”;

Dawid Leszczyński, klasa 6c - III miejsce w Międzynarodowym konkursie plastycznym „Polska w kolorze biało- czerwonym” pod patronatem wicemarszałka sejmu Bogdana Borusewicza.

Gao Yue, klasa 4a

– II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój Świat”, pod hasłem „ Opowiem Ci o mojej Ojczyźnie”;

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Oczarowani przyrodą” (w kategorii klas 4-6)

Dominika Makowska, klasa 7c – II miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Orzeł Biały - nasza duma”, zorganizowanym przez Senat RP w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę;

Nikola Ilecka, klasa 5a – I miejsce w konkursie plastycznym X Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce (klasy 4 – 6)

Zuzanna Morawska, klasa 4b - III miejsce w konkursie plastycznym X Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce (klasy 4 – 6);

Martyna Popadiak, klasa 5b – Nagroda Specjalna Starosty Powiatu Piaseczyńskiego

Aleksander Rak, klasa 7c i Weronika Orzeszak, klasa 7b – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Oczarowani przyrodą” (klasy 7);

Natalia Gozdek klasa 4b, Maria Suligą klasa 4a i Wiktoria Witak klasa 4a – III miejsce (ex aequo) w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Oczarowani przyrodą”(klasy 4 - 6);

Osiągniecia w zawodach sportowych:

  1. Szymon Kunz, klasa 5c - Finalista Wojewódzkich XX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (MIMS) – biegi przełajowe;
  2. Maria Hempel i Małgorzata Kordus, klasa 5a - III miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Gimnastyki Sportowej dziewcząt;
  3. Jan Kudaszewicz, klasa 5b – udział w Międzypowiatowych Zawodach – Biegi przełajowe;
  4. Marcel An Phan Gruchała, klasa 7b – I miejsce w Powiatowych Zawodach LA – bieg 300m;
  5. Hoang Quoc Viet, klasa 6a – II miejsce w Powiatowych Zawodach LA– skok w dal;
  6. Marcel An Phan Gruchała , klasa 7b – I miejsce w Powiatowych Zawodach LA – sztafeta 4x100m;
  7. Zespół w składzie: Dominik Atliński (6a), Bartłomiej Bochniak (6a), Szymon Kowalczyk (6a), Michał Kowalczyk (6a), Przemysław Krawczyk (6b), Szymon Makowski (6b), Dawid Olijnyk (6c), Mateusz Radzki (6c), Tran Xuan Manh (6a), Michał Zelek (6a) i Mikołaj Zieliński (6b) – III miejsce w Powiatowych Zawodach Unihokeja chłopców;
  8. Gabriela Chylak, klasa 6a i Anna Szostak, klasa 6c – III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona dziewcząt;
  9. Aleksandra Yang, klasa 7c i Natalia Przygoda, klasa 7a – III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona dziewcząt;
  10. Tran Xuan Manh klasa 6a, Michał Zelek klasa 6a i Jan Zborowski 7b - III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona chłopców;
  11. Zespół w składzie: Maja Kott (6a), Natalia Marczak (6b), Martyna Wyrzykowska (6b), Oliwia Damaziak (6b), Paulina Kalbarczyk (6b), Laura Szmalec (6a), Gabriela Chylak (6a), Barbara Basińska (5b), Abigail Opoka (5b) i Karolina Sroka (5b) – I miejsce w Gminnych Zawodach Mini Piłki Koszykowej dziewcząt;
  12. Zespół w składzie: Tran Xuan Manh (6a), Marcin Bęza (5c), Bartłomiej Bochniak (6a), Dominik Atliński (6a), Mateusz Radzki (6c), Jan Kudaszewicz (5b), Szymon Makowski (6b), Przemysław Krawczyk (6b), Jan Zborowski (7c), Bartek Pliszka (6b) i Michał Zelek (6a) – I miejsce w Gminnych Zawodach Mini Piłki Koszykowej chłopców;
  13. Zespół w składzie: Marceli Gajewski (4a), Antoni Samczuk (4a), Adrian Wielgolaski (4a), Bartosz Wierzch (4a), Mikołaj Mazur (4b), Michał Prus (4a), Bartosz Bęza (4b), Szymon Radzki (4b), Jakub Tober (4b), Dawid Sarnowski (4d), Szymon Jaros (5a) i Emil Kiliański (5a) – I miejsce w Gminnych Zawodach Dwa Ognie chłopców.

Nasza szkoła została zwycięzcą prestiżowego konkursu Złote Wachlarze 2017, organizowanego przez agendę Organizacji Narodów Zjednoczonych, International Organization for Migration, za „wkład w budowanie dobrych praktyk w zakresie integracji dzieci migranckich w środowisku szkolnym”. Samo nominowanie nas do tej nagrody było już dużym wyróżnieniem, zwycięstwo zaś jest ogromną satysfakcją i powodem do dumy całej społeczności szkolnej. Wygraliśmy mając za konkurentów trzy duże fundacje o zasięgu ogólnopolskim oraz zarząd miasta Wrocław.

1.Zdobycie certyfikatu „Świetlica kształtująca prospołeczne postawy wśród uczniów” w ramach ogólnopolskiego konkursu Studium Prawa Europejskiego

2.Martyna Bęza –Brzostek klasa 3b – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ”Ilustracja do książki Adama Bahdaja”;

3.Marta Kostyra klasa 2a - II miejsce w etapie gminnym Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka;

4.Daria Iankovska klasa 1b - wyróżnienie w etapie gminnym Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka;

5.Zespół w składzie: Oliwia Grzywa z kl. 3e, Emilia Kowalska z kl.3d, Dominika Górska z kl. 3c, Karolina Ożóg z kl.3c, Alicja Brzostek z kl.1b, Aleksandra Gajda z kl.1b) - III miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Gimnastyki sportowej dziewcząt;

6.IX Festiwal Patriotyczny w Pamiątce

Konkurs recytatorski:

Kacper Peryt klasa 1a - I miejsce

Daria Iankovska klasa 1b - II miejsce

Filip Kozioł klasa 2b – wyróżnienie

Konkurs muzyczny - występy solowe:

Vladyslav Iankovski z grupy przedszkolnej 0A - I miejsce

Konkurs muzyczny - występy zespołowe:

Ewa Lelas, Zofia Kościuk, Julia Walasik (klasa 3c) - II miejsce

Konkurs plastyczny:

Ilona Bęza klasa 2b i Martyna Bujska z kl.3c - I miejsce

Jin Zhishan klasa 1b - II miejsce

Konkurs literacki Proza:

Marta Kostyra klasa 2a - I miejsce

 

7.Gminny Konkurs Ortograficzny „I Ty możesz zostać mistrzem ortografii”,

Marta Kostyra klasa 2a - wyróżnienie 1 stopnia,

Alexander Grynkiewicz klasa 3d - wyróżnienie 2 stopnia

 

8..Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz rachunków”

zespół z klasy 3c w składzie : Aleksander Hempel, Karolina Ożóg, ShenYuling; - V miejsce (na 31 drużyn startujących);

 

9.VI Gminne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

gra "Prymus”:

Marta Kostyra klasa 2a - I miejsce

Diep Nguyenova Kamila klasa 2d - II miejsce

Hanna Kordus klasa 2b - III miejsce

gra "Krzyżak":

Hanna Kordus klasa 2b – II miejsce

gra drużynowa "Ekspres":

drużyna z kl.2b w składzie: Ilona Bęza, Piotr Kierdelewicz, Hanna Kordus, Filip Kozioł – II miejsce

10.Gminny Konkurs Plastyczny "Anioły"

Alan Książek klasa 3d i Ilona Bęza klasa 2b – wyróżnienie

11.Archidiecezjalny Konkurs Santo Subito o św. Janie Pawle II pod patronatem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego oraz Pani Aurelii Michałowskiej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty – etap rejonowy

w kategorii klas pierwszych

Krystian Romanowski klasa 1b - II miejsce

w kategorii klasa drugich

Jeremiasz Borkowski klasa 2c - I miejsce

w kategorii klas trzecich

Antonina Puchalska klasa 3c - III miejsce

  1. Krystian Jakubiak, klasa IIIA – I miejsce w międzypowiatowym konkursie matematycznym „TRAPEZ”;
  2. Adam Janiszewski, klasa IIIA – wyróżnienie w etapie rejonowym konkursu „Wiedzy o prawie”;
  3. Patryk Kujawowicz, klasa IIB– II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o Irenie Sendlerowej;
  4. Katarzyna Woźniak, klasa IIIB– wyróżnienie w X festiwalu patriotycznym w Pamiątce;
  5. Hubert Szymczak, klasa IIB – V miejsce w VI powiatowym konkursie języka niemieckiego;
  6. Zuzanna Tkaczyk, klasa IIC i Julita Wang, klasa IIB – finalistki etapu gminnego konkursu „Ortografia na medal”;
  7. Patryk Kujawowicz, klasa IIB i Katarzyna Woźniak, klasa IIIB – tytuł finalisty, Albert Kresa, klasa IIIB - dyplom uznania w Szkolnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości, której organizatorem jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych przy współudziale pięciu polskich publicznych uczelni ekonomicznych. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu;
  8. Youtig Shen, klasa IIA – wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie plastycznym „Mój świat” pod hasłem „Opowiem Ci o mojej Ojczyźnie”;
  9. Youtig Shen, klasa IIA - I miejsce w konkursie powiatowym „Oczarowani przyrodą”.
  10. Youtig Shen, klasa IIA – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim biennale malarstwa „Niech żyje kolor!”;

Sukcesy sportowe

  1. Bartosz Toczek, klasa IIIB Finalista XX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (MIMS) – bieg 100m;
  2. Zespół w składzie: Joanna Włodarczyk (IIIB), Julia Sachajczuk (IIIB), Natalia Garwoła (IIIB), Sandra Al-Saayideh (IIIB), Gabriela Arak (IIIB), Klaudia Szeląg (IIA), Natalia Bednarczyk (IIA), Patrycja Rek (IIC), Amelia Sadzikowska (IIA) i Aleksandra Szklarczyk (IIA)- II miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Piłki Nożnej dziewcząt;
  3. Bartosz Rawiak, klasa IIA -I miejsce w Powiatowych Zawodach Ligi Lekkoatletycznej – Skok wzwyż
  4. Sztafeta 4x100m w składzie: Konrad Cybulski (IIA), Maksymilian Janus (IIB), Kacper Dawidczyk (IIB) -I miejsce w Powiatowych Zawodach LA;
  5. Konrad Cybulski, klasa IIA - I miejsce w Powiatowych Zawodach LA– bieg 100m
  6. Natalia Bednarczyk, klasa IIA - I miejsce w Powiatowych Zawodach LA– bieg 300m
  7. Anna Mazur, klasa IIC - I miejsce w Powiatowych Zawodach LA– skok wzwyż
  8. Natalia Bęza, klasa IIB - II miejsce w Powiatowych Zawodach LA – bieg 100m
  9. Zespół w składzie: Joanna Włodarczyk (IIIB), Julia Sachajczuk (IIIB), Natalia Garwoła (IIIB), Sandra Al-Saayideh (IIIB), Ewa Wilk (IIIA), Klaudia Szeląg (IIA), Natalia Bednarczyk (IIA), Patrycja Rek (IIC), Amelia Sadzikowska (IIA), Alicja Rozwadowska (IIC), Natalia Bęza (IIB) i Kalina Podkowa (IIC) - III miejsce w Powiatowych Zawodach Unihokeja dziewcząt
  10. Zespół w składzie: Le Khanh Trinh (IIB), Tran Hung Xuan (IIIB) i Dawid Mac Taunhung (IIC) - III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona chłopców

Nasza szkoła została zwycięzcą prestiżowego konkursu Złote Wachlarze 2017, organizowanego przez agendę Organizacji Narodów Zjednoczonych, International Organization for Migration, za „wkład w budowanie dobrych praktyk w zakresie integracji dzieci migranckich w środowisku szkolnym”. Samo nominowanie nas do tej nagrody było już dużym wyróżnieniem, zwycięstwo zaś jest ogromną satysfakcją i powodem do dumy całej społeczności szkolnej. Wygraliśmy mając za konkurentów trzy duże fundacje o zasięgu ogólnopolskim oraz zarząd miasta Wrocław.

  1. Patrycja Sadkowska – Laureatka kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z biologii i historii.
  2. Katarzyna Woźniak - Laureatka kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka polskiego.
  3. Patrycja Sadkowska – III miejsce w Ogólnopolskim Szkolnym Konkursie Literackim „Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony” (spośród ponad 500 prac finałowych) pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy o Nagrodę Minister Edukacji Narodowej.
  4. Aleksandra Kotlarz – wyróżnienie w ogólnopolskim szkolnym konkursie literackim „Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony”
  5. Zuzanna Reterska – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Języka niemieckiego województwa mazowieckiego.
  6. Julia Sachajczuk – Laureatka VII Powiatowego Konkursu Technicznego pn. „Zastosowanie praw i zjawisk fizycznych w technice i w życiu codziennym”.
  7. Patrycja Sadkowska – I miejsce Ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, pomocni” – etap powiatowy
  8. Zuzanna Reterska i Yuting Shen – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, pomocni” – etap powiatowy
  9. IV miejsce w Wojewódzkich Finałach Mazowieckich XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej (Gabriela Arak, Natalia Bednarczyk, Natalia Cywińska, Natalia Garwoła, Klaudia Szeląg, Patrycja Rek, Sandra Al. – Saaiydeh, Julia Sachajczuk, Aleksandra Szklarczyk, Joanna Włodarczyk, Aleksandra Kurzepa).
  10. Finały Wojewódzkich Mazowieckich XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej atletyce - Paulina Sypuła (bieg na 100 m) i Anna Mazur (skok wzwyż).
  11. II miejsce w zawodach powiatowych LA – Bartosz Rawiak (skok wzwyż), Bartosz Toczek (bieg na 100 m) i Andong Mu (bieg na 300m)

Szukaj

bip logo